Este posibil ca aceste informații să nu fie actuale și să aibă rol doar în arhivare Află mai multe

Bloc 55

Informații de contact

Bloc 55
Şos. Sălaj 133
Bucuresti, București
Obţineţi indicaţii de orientare.
Pătrat: Vizita
Evaluează
Adauga Poze

descrierea activității

Bloc 55 este amplasată în Bucuresti, București.

Întrebări și răspunsuri

Q1

Unde se află Bloc 55?

Bloc 55 are sediul la Şos. Sălaj 133, Bucuresti, București.
Q2

Care este adresa web (URL) a companiei Bloc 55?

Nu există niciun site web afișat pentru Bloc 55, dar puteți găsi Bloc 55 pe Foursquare.
+

Companii suplimentare la această adresă

Şos. Sălaj 133 Bucuresti, București
+

Scrie o recenzie